O blogu

NIE - ZWYKŁY PAPIER

TROCHĘ O MNIE 

Marika - tak mam na imię. 
Z wykształcenia - nauczyciel języka angielskiego. 
Z pasji - papierowy twórca. 
W papierze zakochałam się kilka lat temu, kiedy wkoło wiało nudą. Gdzieś w Internecie znalazłam instrukcję zrobienia łabędzia z origami modułowego, spróbowałam, no i... próbowałam dalej. To co tworzę jest tworzone w różnych technikach, jednakże wszystkie mają wspólną cechę - głównym materiałem jest papier. Zazwyczaj ludzie kojarzą papier z gazetą, zeszytem, kartką... Ja przeglądając gazetę, patrząc na zeszyt i kartkę przyglądam się barwom, które będę mogła wykorzystać, przeliczam ile wiklinowych rurek z nich zrobię, w co niezwykłego zmienię zwykłą rzecz. Bo gazeta może stać się aniołem, kartka piękną różą, a zeszyt...kto wie czym? 

TROCHĘ O BLOGU 

Dopiero zaczynam. Nie wymagajcie ode mnie zbyt dużo, bo naprawdę muszę bardzo się zmotywować żeby dodawać posty regularnie. Pewnie jak się w to wciągnę, trochę przyuczę i zrozumiem więcej tych wszystkich układów/projektów/kodów HTML/ustawień to sprawniej to pójdzie. Póki co, prezentuję Wam moją twórczość i czekam na opinie. Na pewno się przydadzą - zmotywują, naprostują... ;-) 

Blog podzieliłam na zakładki - zgodnie z różnymi technikami tworzenia. 
W zakładce Aktualności można przejrzeć ostatnio dodane posty, w zakładce Kontakt znajdziecie informacje o tym, jak do mnie dotrzeć. 

W przyszłości mam zamiar rozszerzyć bloga o kategorię DIY i może również trochę informacji o każdej z technik. Pełno tego w Internecie, ale chciałabym te wszystkie wiadomości uporządkować. Poniekąd również dla siebie samej - a może i Wam się przyda. 

Za każde odwiedziny bardzo dziękuję. 
Za każdy komentarz bardzo dziękuję. 
I ucieszę się bardzo, jeżeli moje prace zainspirują kogoś do własnej twórczości :-)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Będę wdzięczna za każde słowo, które tutaj zostawicie :)